15/10 – אגדות נרקמות בלילות

שתפו את פוסט זה

15/10 – אגדות נרקמות בלילות – הטברנה הגדולה בישראל

אמש (15/10) התקיימה הטברנה הגדולה בישראל, ערב מיוחד וחד פעמי בו אירחו חברי הפרויקט של רביבו – רביב, ניר ואלירן את גדולי הזמר הים תיכוני בערב הצדעה ענק לעיניי קהל של אלפיי אנשים בלייב פארק ראשון לציון.

הזמרים האורחים היו בנר גדסי, דקלון, זהבה בן, חיים משה, ישי לוי, מרגלית צנעני, שימי תבורי אשר ביצעו יחד עם חברי הפרויקט את הלהיטים הגדולים שלהם מכל הזמנים.

את האירוע קיימו הפרויקט של רביבו לרגל 7 שנות פעילות במהלכן  נתנו למוסיקה הישראלית הישנה והטובה מקום של כבוד וגרמו לה להרים ראש ולהדביק גם קהל צעיר, שאימץ ביתר שאת את המוסיקה הישראלית – ים תיכונית. במהלך 7 שנות פעילותם זכו בפרס "יקיריי המוזיקה העברית" ובפרסים נוספים על פועלם וכבשו במות בארץ ובעולם. הפרויקט ידועים בהופעות ייחודיות, שמחות ומרגשות ובנוסף לכל זה, לא שוכחים להעביר את משנתם – אהבת האדם בפרט ואהבת חינם ככל

המופע אשר שודר לייב בגל"צ משך אליו אנשי תקשורת רבים ונחל הצלחה ענקית בו סגרו רביב, ניר ואלירן מעגל על במה אחת עם מיטב היוצרים בז'אנר הים תיכוני בערב שכולו להיטים ונוסטלגיה.

צילום: קוקו
צילום: קוקו
צילום: קוקו
צילום: קוקו
צילום: קוקו
צילום: קוקו
צילום: קוקו
צילום: קוקו
צילום: קוקו

פוסטים קשורים

Uncategorized

הפרויקט של רביבו מגשימים משאלה

הפרויקט של רביבו מגשימים משאלה למשה חיים – מתוך כתבה בערוץ רשת 13 עמותת "משאלות, אנשים ומעשים טובים" ארגנה מפגש

Uncategorized

15/10 – אגדות נרקמות בלילות

15/10 – אגדות נרקמות בלילות – הטברנה הגדולה בישראל אמש (15/10) התקיימה הטברנה הגדולה בישראל, ערב מיוחד וחד פעמי בו אירחו

The friends of REVivo project

הגיע הזמן להדק את הקשר...

הירשמו עכשיו כדי לדעת לפני כולם על הופעות, עדכונים וכמובן שירים חדשים...